Home Technika a internet Huddle room vo firme – jednoznačne áno!

Huddle room vo firme – jednoznačne áno!

by spravca_2020.sk

Ste vlastníkom veľkej spoločnosti a premýšľate nad tým, čo by ste mohli zlepšiť? Základom je správna motivácia. Pokiaľ má firma spokojných zamestnancov, ktorí vedia, čo majú robiť a ako dosiahnuť vytýčené ciele, je na ceste k úspechu. Avšak treba podotknúť, že kľúčom k úspechu je viacero faktorov, na ktoré by nemal nikto zanevrieť. Komunikácia je alfou a omegou, a to nielen medzi nadriadeným a podriadeným! Základom je, aby mali zamestnanci priestor, v ktorom môžu medzi sebou komunikovať, zdieľať svoje názory a riešiť prípadné problémy. Aj takýmto spôsobom je možné vytvárať inovácie, čo je koniec koncov konkurenčná výhoda.

Trend desaťročia – open space kancelárie

Skladové priestory či prenájom skladov predstavujú priestory, v ktorých sa zamestnanci zhromažďujú, spolupracujú a snažia sa plniť pracovné úlohy. Trend posledného desaťročia sú však open space kancelárie, čiže otvorené kancelárske priestory, ktoré vznikli za účelom vytvorenia spontánnej spolupráce rôznych tímov. Čo je priam šokujúce je fakt, že práve otvorené priestory znižujú produktivitu na pracovisku, ba dokonca počet dní práceneschopnosti je vyšší ako kedykoľvek predtým!

Čo je „huddle room“ ?

Tzv. „huddle room“ je priestor, v ktorom sa môžu zamestnanci zhlukovať, zoskupovať a komunikovať, a to v podstate kedykoľvek, keď to potrebujú. Ide o intímne a strategické miesto, v ktorom ľudia nájdu LED či TV monitor, priestor pre videokonferencie, centrálny stôl, interaktívnu tabuľu a stoličky na sedenie. Ide o miesto, kde zamestnanci nie sú rušení, dokážu spolupracovať aj na diaľku, ba dokonca nepotrebujú ani rezerváciu. Prenájom priestorov Bratislava už dávno nepredstavuje len obyčajné priestory, v ktorých si ľudia odpracujú osem hodín denne. Ide o priestor, kde sa ľudia môžu stretávať, pracovať, riešiť problémy či snažiť sa plniť včas svoje povinnosti, a to s úsmevom na tvári!

 

You may also like