Home Technika a internet Teraz si môžete navrhnúť svoje vlastné tričko!

Teraz si môžete navrhnúť svoje vlastné tričko!

by spravca_2020.sk

Každý z nás je jedinečná bytosť. A svoju originalitu teraz môžete zdôrazniť tričkom s vlastnou potlačou!

Aj vy ste sa rozhodli pre tričko s vlastnou potlačou? Výborne, pretože tento trend je teraz naozaj v kurze. Pokiaľ vás prestalo baviť nosiť staré oblečenie či kúsky, ktoré v meste vidíte na každom druhom človeku, alebo modely, ktoré na svojom Instagrame propagovala známa osobnosť, siahnite po niečom špeciálnom. Svoje tričko si jednoducho navrhnite sami podľa vlastného gusta.

Ak neviete, kde také tričko zohnať, v tomto článku nájdete super tip, kde si môžete kúpiť tričko s vlastnou potlačou? na jednom miesto, rýchlo a hlavne z pohodlia domova. Stačí si len premyslieť, čo vás vlastne vystihuje najviac. Či už je to citát, alebo vtipné slovné spojenie je len a len na vás.

Navrhnite si tričko s vlastnou potlačou

Teraz si môžete navrhnúť svoje vlastné tričko!

Navrhnúť si tričko na mieru nebolo zrejme nikdy jednoduchšie ako dnes, v digitálnej dobe plnej najnovších technológií. Trickovy.sk vám ponúka širokú škálu mäkkých a pohodlných pánskych, dámskych, detských a unisexových tričiek. A to nie je samozrejme všetko. Nesmú chýbať ani mikiny.

Čo všetko si môžete nechať natlačiť na tričko?

  • kráľovské a princeznovské vzory
  • motívy s prácou a kariérou
  • zamilované myšlienky a tričká pre páry
  • psi, mačky a iné obľúbené zvieratá na tričku
  • narodeninové nápady
  • obľúbené hobby
  • vlastné nápady

Bez ohľadu na výber konkrétnej potlače, vďaka tričku na mieru ľahko zdôraznite svoj vkus a štýl. Na  výber máte veľkosti od XS až po XXXL.

Tričko s vlastnou potlačou pre každú príležitosť

Navrhnite si tričko s vlastnou potlačou

Tričko na mieru je nápaditým prekvapením ku každej príležitosti. Môžete sa ním potešiť nielen sami, ale obdarovať ním aj svojich blízkych na meniny, narodeniny či výročie.

Založili ste novú spoločnosť alebo sa váš tím chystá na teambuilding? Navrhnite svojim zamestnancom alebo skupine, s ktorou budete súťažiť tričká s vlastnou potlačou. Určite nájdete vetu, slovné spojenie, ktoré to celé vystihne.

Čerešničkou na torte je to, že sa tričká vyznačujú vysokým pohodlím. Sú vyrobené z kvalitnej bavlny.

Tričká objednajte pohodlne z domu. Na výber máte klasické, obľúbené farby – bielu, čiernu, námornícku modrú, svetlomodrú a červenú. Ak teda predsa len usporadúvate firemný víkend pre veľa ľudí, môžete mať až 5 farebných tímov.

You may also like