Home Dobré rady V čom sú platinové obrúčky unikátne?

V čom sú platinové obrúčky unikátne?

by spravca_2020.sk

Poradíme vám, prečo sa vám pri výbere vašich svadobných obrúčok oplatí spoľahnúť na platinu, čím je tento materiál výnimočný a čo by ste o ňom mali vedieť.

Materiál, ktorý vás nesklame

Klasickým materiálom pre výrobu svadobných obrúčok bolo dlhodobo žlté zlato, postupne sa však tento štandard začal meniť a tak súčasný trh ponúka tiež obrúčky z bieleho prípadne ružového zlata. V dnešnej dobe sa navyše dáva priestor aj ďalším materiálom, ako je predovšetkým platina, ktorú možno považovať vo viacerých ohľadoch za výnimočnú. Už na prvý pohľad zaujme svojou prenikavou belosťou a žiarivým leskom. Napriek svojej zdanlivej krehkosti je tiež výrazne ťažšia než zlato, vďaka čomu si po dlhé roky dokáže zachovať tak svoju odolnosť a stálosť, ako aj luxusný ba priam až vznešený nádych.

Všetky tieto vlastnosti sa zo samotnej platiny automaticky prenášajú na svadobné obrúčky z platiny, ktoré sú tak priam stelesnením elegancie. Zároveň sa vyznačujú niekoľkými praktickými a nenahraditeľnými charakteristikami. Nenachádzajú sa v nich napríklad alergény spôsobujúce nepríjemné alergie, vďaka čomu je tento druh obrúčok ideálnou voľbou pre alergikov. Ocenia ich tiež budúci manželia so vzťahom k ochrane životného prostredia nakoľko platinové obrúčky sa vyrábajú za využitia plne recyklovaných zdrojov. Je tiež dôležité zdôrazniť, že diamanty osadené v platinových obrúčkach sú v nich umiestnené pevnejšie než v prípade zlatých obrúčok.

Kde nájdete atraktívne platinové obrúčky

Rozsiahly výber svadobných obrúčok z platiny vás čaká na webovej stránke internetového zlatníctva Egne.sk a zároveň si ich môžete obzrieť aj osobne v priestoroch showroomu v Košiciach. Obchod vám umožňuje dodať obrúčkam originálny vzhľad prostredníctvom gravírovania, ktorým je možné vryť do obrúčky meno vašej vyvolenej či vyvoleného prípadne dátum, kedy spoločne vstúpite do manželského zväzku. Obrúčky vám doručí kuriérna služba a ak hodnota vášho nákupu prekročí sumu 50 eur, poštovné neplatíte. Obdržíte ich v elegantnom darčekovom balení, ku ktorému je popri faktúre priložený tiež certifikát pravosti potvrdzujúci kvalitu a pôvod vašich čerstvo zakúpených obrúčok.

You may also like