Home svet v roku 2020 3 tipy na zážitky v oblakoch

3 tipy na zážitky v oblakoch

by spravca_2020.sk
3 tipy na zážitky v oblakoch

Niekto chodí s hlavou v oblakoch a niekto sa rád premáva v oblakoch. Ak vám nestačia lety do dovolenkových destinácií, môžete si počas bežného roku odskočiť do oblakov iných spôsobom. Krátke, približne hodinové, zážitky v nebi vás presvedčia o tom, že vaše problémy sú malicherné. Nechajte starosti na zemi a zalietajte si v lete i v zime.

Hlava v oblakoch vo dvojici

V oblakoch môžete mať hlavu nielen vy sami, ale tiež vaša partnerka. Prečo jej nedopriať trošku adrenalínu a prečo nezažiť niečo pekné vo dvojici? Darčeky pre dvoch v oblakoch sú spestrením a zároveň skvelým darom pre všetky vekové kategórie.

Najlepšie darčeky vo dvojici sú tie, ktoré prebiehajú v súkromí. Dostatok súkromia a príjemný relax si užijete počas vyhliadkového letu. Myslíte si, že vyhliadkové lety sú nudné? Mýlite sa. Spestriť let si môžete tak, že vyberiete namiesto malého dopravného lietadla vrtuľník. Alebo si kúpte nočný vyhliadkový let, ktorý je očarujúci vďaka pohľadu na rozsvietené mesto. Istou alternatívou môže byť simulovaný let. Letecký simulátor je totožný so skutočným letom. Navyše môžete vyskúšať let za rôznych podmienok ako je vietor či búrka.

Hlava v oblakoch dolu hlavou

Z iného súdka je let určený pre jedného. Vo väčšine prípadov sa pre neho rozhodnú muži. Samozrejme, že aj odvážnejšie dámy môžu okoreniť svoj život týmto výnimočným letom. O akom lete hovoríme? O úžasnom lete stíhačkou. Let stíhačkou bol ešte pred nedávnom reálny len pre vojakov. Dnes si let stíhačkou so skúseným pilotom dokáže zakúpiť aj obyčajný smrteľník. Počas letu skúsite všetky akrobatické kúsky, ktoré zažívajú piloti stíhačiek. Budete letieť dolu hlavou, užijete si vývrtky a vysoké preťaženie.

Hlava v oblakoch s vetrom vo vlasoch

Nielen v uzavretých lietadlách je možné si užívať pohľad nad oblaky a panorámy. Niektoré letecké zážitky sa odohrávajú v otvorených lietadlách a iných nevšedných prostriedkoch. Vskutku silným zážitkom je let rogalom. Podobné pocity ako v rogale si užijete v padákovom klzáku t.j. počas paraglidingu. Ako je to s bezpečnosťou počas týchto letov? Vždy má riadenie v rukách skúsený pilot alebo inštruktor. Vy sa len pokojne veziete a naplno dýchate vzduch, ktorý je v oblakoch úplne iný ako na zemi. Tajným tipom od nás je, aby ste si prenajali dva klzáky a leteli spoločne s partnerom. Cez mikrofón môžete počas letu odhaliť sladké tajomstvá a vychutnávať emócie.

 

You may also like