Home Dobré rady Ako si vybrať správneho web developera?

Ako si vybrať správneho web developera?

by spravca_2020.sk
Ako si vybrať správneho web developera?

Kvalitný web je vizitkou každej spoločnosti, preto výber toho pravého web developera by mal byť veľmi dôkladný proces. Aspektov, ktoré túto voľbu ovplyvňujú je veľmi veľa, či už to je cena, prax, referencie alebo dokonca to, s akými spoločnosťami daný expert spolupracoval. Poďme si teda priblíži všetky hlavné alebo najčastejšie sa opakujúce aspekty, ktoré Vám pomôžu vybrať toho správneho web developera.

Mať skúsenosti je niekedy nad zlato!

Tvorba web stránok je v dnešných dňoch veľkým hitom, nielen pre otázku peňazí, ale aj vďaka momentálnej pandemickej situácii, kedy si obrovská väčšina obchodníkov uvedomilo, e fungovať online je kľúčové – či už niečo predávate, alebo poskytujete profesionálne krtkovanie. Ďalšou obrovskou výhodou je, že sa dá táto služba ponúknuť bez ohľadu na lokalitu, takže nech ste z akéhokoľvek kraja či dokonca štátu, web stránku, ktorá zarába Vám vytvoriť dokážeme. Túto služby využili od nás ľudia nielen z Bratislavy, ale aj z Trnavy, Nitry, Žiliny, Popradu, Banskej Bystrice, Košíc či z Prešova.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v tvorbe web stránok „od výmyslu sveta“ dokážeme našim klientom poskytnúť servis tej najlepšej kvality za férovú cenu. Je úplne jedno v akom odvetví podnikáte, pretože reprezentatívne by mal vystupovať každý, čo bez kvalitnej a funkčnej web stránky jednoducho nejde. Pracujeme s klientami, ktorí podnikajú či už v službách ako je pieskovanie, havarijné služby, cestovný ruch, doprava, preprava a tak ďalej. Za tie roky našimi web developerskými rukami prešli aj stovky web stránok.

Novi klienti potrebujú odporúčania

Zachovávame si transparentnosť, presne z dôvodu, aby každý z nových klientov mal možnosť prečítať si vyjadrenia spoločností, ktoré s nami spolupracujú alebo v minulosti spolupracovali. Občas sa nám môže zdať, že spôsob odporúčania už vyšiel z módy, no povedzme si úprimne, ak Vám kamarát alebo člen rodiny povie, aby ste napríklad do nejakej reštaurácie nešli, pretože mu z ich jedla bolo zle, tak to asi pokúšať nebudete. Naopak, keď Vám odporučí geniálnu reštauráciu s milým personálom a dobrými cenami, tak veríme tomu, že ju nevynecháte.

Rovnako to funguje aj so službami tvorcov webových stránok. Je obrovský rozdiel, ak nájdete firmu, ktorá má plný počet hviezdičiek na základe desiatich recenzii a keď nájdete spoločnosť, ktorá má síce hodnotenie „len“ 4,9 ale za to od stoviek respondentov. Dobré meno a dobré hodnotenia patria k neoddeliteľným pilierom úspechu, a preto robíme aj našim zákazníkom web stránky také, ktoré ich odprezentujú v online priestore v tom najlepšom svetle…a samozrejme, budú im prinášať zisk! Ziskové web stránky odlišuje efektívné SEO – t.j. optimalizácia pre vyhľadávače.

Cena za web Vás nemusí stáť obličku

Cena web stránky môže mať naozaj široké rozpätie, preto je veľmi dôležité, čo na stránke naozaj potrebujete a čo je to, čo by ste len chceli, pretože ste to videli inde a páčilo sa Vám to. Často sa stretávame s názorom, že čím viac tam toho je, tým to je lepšie a tým viac Vám web zarobí, no nemusí tomu tak byť vždy. To že má napríklad Vaša konkurencia eshop, neznamená, že ak nemáte čo predávať na stránka, tak potrebujete platobnú bránu. Najlepším spôsobom ako si zabezpečiť kvalitnú a funkčnú web stránku, ktorá zarába je zadefinovať si s Vašim web developerom, čo tam naozaj potrebujete na to, aby ste sa dokázali odprezentovať v online priestore a presvedčili Vášho zákazníka ku kúpe Vášho produktu alebo služby.

V prípade, ak si neviete rady, kontaktujte nás a my Vám radi pomôžeme s vytvorením webu, ktorý Vám zdvihne tržby a vytvorí si úžasný vzťah s internetovými vyhľadávačmi.

 

You may also like