Home svet v roku 2020 Čo robiť, keď sú Vaše chodidlá úzke?

Čo robiť, keď sú Vaše chodidlá úzke?

by spravca_2020.sk
chodidlá

Úzke chodidlá sú veľkým problémom pri výbere obuvi. Nemožno si nevšimnúť si nevšimnúť, že ľudia, ktorí majú takéto nohy, si musia topánky pred kúpou väčšinou vyskúšať a sami sa presvedčiť, že topánka dobre sedí. Treba však spomenúť aj to, že existujú určité štýly topánok, ktoré vyzerajú skvele na úzkych chodidlách a dobre na nich sedia. Čo robiť, keď máte úzke chodidlá? Aké topánky by ste si mali vybrať?

Lodičky na podpätku – skvelé k nohaviciam

Ak máte úzke chodidlá, určite si pozrite čierne lodičky na stĺpiku. Ide o veľmi módny typ obuvi, ktorý zoštíhľuje nohy a zároveň dobre vyzerá na chodidle. Lodičky sa vyrábajú v mnohých rôznych variantoch, takže medzi nimi nájdete aj také, ktoré budú vyzerať dobre na úzkom chodidle. Pozor si dajte najmä na topánky, ktoré sa zužujú smerom k prstom. Vďaka jemne špicatým špičkám sa vaše chodidlá zmestia do topánky menšej veľkosti, než akú obvykle nosíte. Vďaka tomu si môžete obuv upraviť aj tak, aby nebola príliš voľná. Široký výber lodičiek si môžete pozrieť na https://wojas.sk/topanky-damske-lodicky. Veľký výber obuvi je skvelou príležitosťou nájsť jedinečné topánky, ktoré sa hodia na každú príležitosť. Čierne lodičky na stĺpiku budú vyzerať dobre k ležérnym nohaviciam, elegantným nohaviciam a dokonca aj k šatám a sukniam. Vďaka tomu ich využijete na štylizácie do práce, na rande, na dôležitú príležitosť alebo na obyčajnú každodennú prechádzku. Stĺpik je podpätok, ktorý krásne zvýrazňuje tvar lýtka, no zároveň je aj veľmi pohodlný. Na rozdiel od vysokých opätkov nevyvíja príliš veľký tlak na chrbticu, čo znamená, že v topánkach na stĺpiku môžete stráviť veľa času bez obáv z bolesti chrbta.

Sneakersy – športová obuv na každú príležitosť

Na úzke chodidlá sa môžu hodiť aj dámske sneakersy. Vďaka tomu, že sa väčšina z nich zaväzuje, môžete ich celkom jednoducho prispôsobiť tvaru chodidla. Stačí ich len pevnejšie zošnurovať. Sneakersy sú veľmi obľúbené, pretože sú módne a umožňujú Vám na ich základe vytvárať veľa štylizácií. Sú perfektnou obuvou na jar a leto, ale môžete ich nosiť aj na jeseň, pokiaľ je sucho. Módna je najmä športová obuv v živých farbách a s farebnými aplikáciami. Takáto obuv je ikonická a môže ozdobiť celú štylizáciu. Módne sú aj dámske sneakersy v odtieni čistej bielej. No udržať ich v dokonalej čistote môže byť trochu problém. Vystačí si však zapamätať, že ich musíte pravidelne čistiť a starať sa o ich vzhľad. Sneakersy sú z podstaty topánkami športovými. Môžete ich nosiť k teplákom, džínsom, ale aj športovým šatám. Zaujímavosťou je aj to, že ich využijete aj v elegantných štylizáciách. Sneakersy budú dobrým doplnkom k tradičnému obleku. Ak teda máte chuť experimentovať a chcete si obliecť pánsky štylizovaný oblek na veľkú oslavu, môžete sa posunúť o krok ďalej a spárovať ho so sneakersami. Vďaka tomu budete vyzerať originálne a zároveň sa budete cítiť veľmi pohodlne. Je to skvelý návrh pre rebelky.

 

You may also like