Home Dobré rady Fitness náramky pre lepší športový výkon

Fitness náramky pre lepší športový výkon

by spravca_2020.sk

Lenivosť je niekedy silnejšia ako naša pevná vôľa. Donútiť samého seba k cvičeniu je priam nadľudský výkon. Skvelým parterom na povzbudenie k cvičeniu a zároveň na kontrolu športových výkonov je fitness náramok. Fitness náramky sú malými, ale šikovnými pomocníkmi každého milovníka športu.

Fitness náramok vás vyzve k aktivite

Jednou z funkcií fitness náramkov je upozornenie na príliš dlhú nečinnosť. Fitness náramky vás jemným zavibrovaním upozornia, aby ste sa začali hýbať. Pomocou aplikácie si môžete v náramku nastaviť taktiež upozornenie na váš pravidelný tréning alebo denný minimálny počet krokov. Pokročilejšie fitness náramky umožňujú nastavenie rôznych pohybových a športových cieľov. Týmto spôsobom iste zvýšite svoje športové výkony.

Fitness náramok ako doplnok k smartfónu

Fitness náramok je aj skvelou náhradou klasických hodiniek. Podobne ako fitness hodinky vás náramok informuje o dátume a čase. Okrem toho doplnia fitness náramky funkcie vášho smartfónu. Pri prichádzajúcom hovore alebo pri doručení správy vás náramok upozorní jemnou vibráciou a notifikáciou na displeji. Tieto funkcie oceníte hlavne pri športovaní, keď nemáte po ruke telefón.

Fitness náramok ako strážca vášho spánku

Pomocou aplikácie v telefóne môže fitness náramok monitorovať kvalitu vášho spánku. Budete presne vedieť kedy ste zaspali, kedy sa zobudili a v akých časových intervaloch je váš spánok najkvalitnejší. Fitness náramok vám pomôže zistiť ideálny čas na odchod do ríše snov. Navyše sa v náramku dá nastaviť budík, ktorý vás vibrovaním jemne, ale efektívne zobudí.

Fitness náramok pre štíhlu líniu

Fitness náramok vďaka jeho nízkej hmotnosti a dlhej výdrži batérie nedáte už nikdy dole z ruky. Náramky vyššej triedy sú dokonca vodeodolné, môžete sa s nimi sprchovať alebo plávať. Celý deň bude fitness náramok vašim strážcom kalórií. Vďaka záznamom o aktivite spočíta náramok spálené kalórie a niektoré typy dokážu informovať o spaľovaní tukov. Túžite po fitness náramku? Najjednoduchšou cestou je kliknutie na stránky internetového obchodu inSPORTline. Na stránkach inSPORTline nájdete širokú ponuku fitness náramkov a fitness hodiniek za rozumné ceny.

 

 

You may also like