Home Cestovanie Láka vás Dubaj? Toto sú najlepšie hotely

Láka vás Dubaj? Toto sú najlepšie hotely

by spravca_2020.sk
Láka vás Dubaj? Toto sú najlepšie hotely

Do Dubaja sa mnohí z nás dostanú len raz za život alebo rovno nikdy, ale ak sa predsa len rozhodnete uloviť si exkluzívne zážitky z cestovania, je dobré vedieť, kde sa v Dubaji ubytovať, aby ste mali dlho na čo spomínať.

Hotely bájnej Atlantídy pre rodiny s deťmi

O Dubaji vieme, že je to krajina superlatívov. Len tu si prezriete najvyššie poschodové budovy sveta, lukratívne nákupné centrá, užijete si lyžovačku priamo v jednom z nich, okúpete sa na luxusných plážach či na vlastné oči uvidíte púšť. Kým sa však pustíte za zážitkami, je dobré najskôr mať kde hlavu zložiť.  Ak do Dubaja cestujete s deťmi, je tu množstvo plážových hotelov, ktoré si nebudete vedieť vynachváliť.

Päťhviezdičkové Atlantis The Royal a Atlantis The Palm sú známe perfektnou stravou, aquaparkom i skvelými hotelovými službami. I keď ide o hotely vhodné pre rodiny s deťmi, stretnete sa tu i s luxusom a romantikou. Vnútorné a vonkajšie vybavenie hotelov Atlantis reaguje na bájnu Atlantídu, teda sa ocitnete priamo v rozprávke. Hostia majú k dispozícii vlastný kúsok pláže, niekoľko bazénov, ležadlá a slnečníky, ktoré sú dostupné bez poplatkov. Tu sa nudiť nebudete. Zacvičíte si vo fitnescentre, navštívite tenisové kurty alebo centrum vodných športov, wellness, a pokiaľ si budete chcieť užiť povedzme pokojný obed alebo večeru, vaši najmenší sa vyšantia v zábavných parkoch, zatiaľ čo vy si vychutnáte romantiku vo dvojici. Hotel Atlantis disponuje najväčším aquaparkom na Blízkom Východe. Je tu svet akvárií a delfinárium. A vo vytržení nebudú len deti! Každý rodič ocení herne poskytujúce zábavu deťom rôznych vekových kategórií.

Ďalšie luxusné hotelové siete

Poznáte hotely Jumeirah? Ide o modernú sieť hotelov, ktorá sa zaraďuje medzi špičku. Tvoria ju štyri sesterské hotely. Tiež sa tu stretnete s luxusnými plážami a detskými klubmi či neobmedzeným vstupom do aquaparku. Hotely majú turisticky atraktívnu polohu, očarí vás napríklad výhľad na hotel Burj Al Arab, známu plachetnicu prezentujúcu Dubaj, alebo si tu užijete tradičné arabské trhy, dubajské „Benátky“ a preplavíte sa na drevenej loďke úzkymi uličkami. Hotely pozostávajúce z viliek v arabskom štýle, okolo spleť vodných kanálov a exotických záhrad, úžasný pokoj, exkluzívne služby a priestranné hotelové izby, vlastné hotelové športoviská alebo hotelové kino, to je luxus, aký od dovolenky v Dubaji očakávame. Ak sa ocitnete v Dubaji, rovno si doprajte to najlepšie.

 

You may also like