Home Dobré rady Midi šaty – aké topánky sa k nim hodia?

Midi šaty – aké topánky sa k nim hodia?

by spravca_2020.sk
Midi šaty - aké topánky sa k nim hodia?

Mnohé ženy pri tvorbe štylizácií premýšľajú, aké topánky sa najlepšie hodia k šatám midi dĺžky. Stojí za to pozrieť si a zoznámiť sa s odporúčanými modelmi obuvi.

Baleríny

Z odporúčaných topánok k midi šatám môžeme spomenúť predovšetkým balerínky, čo sú topánky s nadčasovým charakterom. Balerínky sú jedným z najklasickejších modelov obuvi. Ich všestrannosť znamená, že ich možno s úspechom nosiť k šatám rôzneho charakteru, k tým každodenným, ako aj formálnejším. Budú sa hodiť k večerným midi šatám, ale môžete ich nosiť aj ku každodenným oversize šatám.Midi šaty - aké topánky sa k nim hodia?

Mokasíny

Ďalším typom obuvi, ktorá je ideálna k midi šatám, sú mokasíny. Mokasíny sú medzi ženami veľmi obľúbené, pretože spájajú nadčasovú eleganciu s pohodlím. Nazúvacie mokasíny sa preto dokonale hodia k stredne dlhým šatám rôznych strihov. Odporúčajú sa predovšetkým na každodenné nosenie, no vo svojej elegantnej verzii sa dajú s úspechom nosiť aj do práce a na obchodné stretnutia.

Členkové čižmy

Členkové čižmy v rôznych farbách budú tiež veľmi dobrou voľbou k stredne dlhým šatám. V tomto prípade budú najlepšie fungovať topánky s univerzálnymi farbami, ako je čierna, hnedá alebo béžová. Dokonale sa budú hodiť k rôznym štýlom. K šatám sa odporúčajú členkové čižmy na plochej podrážke, ako aj modely s podpätkami. Vďaka nim je možné zoštíhliť lýtka a predĺžiť nohy, čo určite priaznivo ovplyvní vzhľad každej ženy, bez ohľadu na jej vek.

Lodičky na stĺpiku

Pri vytváraní štylizácií s midi šatami nemôžete zabudnúť na taký model obuvi, ako sú lodičky. Lodičky sú jedným z módnych hitov aktuálnej sezóny, preto by ich mala mať vo svojom šatníku každá žena. Lodičky vyzerajú skvele pri rôznych príležitostiach, no zároveň sú to mimoriadne pohodlné topánky. S úspechom ich využijete ako alternatívu ku klasickým vysokým opätkom, pretože sa v nich dá chodiť hodinami a budú vyzerať veľmi dobre.

Sandále na podpätku

K stredne dlhým šatám sa veľmi dobre hodia aj sandále na vysokom podpätku, ktoré sú celkom univerzálnym typom obuvi. Odporúčajú sa predovšetkým počas leta. Vďaka nim je možné vytvárať fantastické letné štylizácie, ktoré budú ideálne na dovolenku. Odporúčané sú najmä sandále Wojas, ktoré sú na predaj v rôznych variantoch. Pri výbere sandálov si môžete zvoliť ako nízky podpätok v podobe káčatka, tak aj vyšší podpätok v podobe ihličky alebo stĺpika.

Sneakersy

Módne sneakersy sú ďalším skvelým návrhom topánok pre stredne dlhé šaty. Ide o topánky v športovom štýle, ktoré sa dajú úspešne kombinovať v celkom rozmanitých štylizáciách. V kombinácii so šatami vyzerajú mimoriadne efektne, preto sa takéto zloženie vrelo odporúča pre každodenné používanie. Dámske sneakersy je najlepšie zvoliť v decentných farbách, akými sú napríklad čierna alebo biela.

You may also like