Home Dobré rady Páni, pozor na darček pre partnerku! Vieme, ako ju zaručene prekvapíte

Páni, pozor na darček pre partnerku! Vieme, ako ju zaručene prekvapíte

by spravca_2020.sk
Páni, pozor na darček pre partnerku! Vieme, ako ju zaručene prekvapíte

Darček pre partnerku, či už k výročiu, alebo k narodeninám, je pre mužov ťažké vybrať. Muži skrátka akosi nevedie odhadnúť, čo by sa ich partnerke páčilo. Skoro vždy proces hľadania darčeku skončí kvetmi, večerou alebo parfumom. Aj takéto dary potešia, ale oveľa viac poteší netradičný darček. Ktoré darčeky z oblasti zážitkov ženy zaručene potešia?

Kulinárske, umelecké a športové darčeky

Nie každý zážitkový darček ženu poteší. Ak sa vaša partnerka bojí výšok, nekupujte jej letecký zážitok alebo zážitok, počas ktorého musí tráviť čas na vyššom poschodí. V tomto prípade vsaďte radšej na relaxačné zážitky. Ženy milujú romantiku a relax. Nič nepokazíte, keď vyberiete luxusnejší pobyt v hoteli s wellnessom. Hitom sa stávajú kulinárske zážitky. Zabudnite však na obyčajnú večeru v preplnenej reštaurácii. Objednajte si súkromný salónik a nechajte večeru navariť len pre vás dvoch od známeho šéfkuchára.

Peknými zážitkovými darčekmi sú rôzne spoločné kurzy. Ak je vaša priateľka umelecky založená, kúpte jej poukaz na kurz maľovania alebo oboch prihláste na kurz výroby keramiky. Dokonca aj poukaz na cvičenie nebude krokom vedľa, ak ho kúpite pre vás i pre ňu. Kúpiť takýto poukaz len pre ženu je mierne rizikové, pretože dáma sa môže uraziť, že nepovažujete jej figúru za tip top.

Zážitkové darčeky vo forme letov

Veľa rozmanitých možností máte, keď partnerka miluje lietanie a výšky jej nevadia. Pre takúto dámu vyberte niektorý zážitkový darček v oblakoch. Ponuka je rozmanitá od simulátorov cez vyhliadkové lety až po lietanie v nevšedných dopravných prostriedkoch. Pri niektorých leteckých zážitkoch je možné všetko zorganizovať tak, aby ste si užili obaja romantické chvíle.

Pre romantikov a pre páry je ako na mieru ušitý let balónom. Letieť balónom sa neboja ani ženy, ktoré majú z lietania mierny strach. Balón je veľmi bezpečný dopravný prostriedok a let v ňom prebieha v pomalom tempe. Z koša balóna nehrozí vypadnutie a ani iná nehoda. Navyše sa nám v hlave balóny spájajú s láskou a príjemnými emóciami. Let balónom je možné objednať ako súkromný let. Vrcholným zážitkom je zásnubný let. Takéto zásnuby prekonajú všetky zásnuby, ktoré vo vašom okolí už prebehli.

Lety nemusia byť len romantické. Ak sú spojené s miernym adrenalínom, sú o to viac nezabudnuteľné. Napríklad paragliding či let rogalom patria k letom, ktoré nezažije človek len tak. Niektoré ženy sú tak akčné, že ich poteší aj akrobatický let alebo let stíhačkou. Iste svoju partnerku poznáte a vyberiete letecký zážitok, ktorý sa pre ňu stane top životným zážitkom.

 

You may also like