Home Dobré rady Trendy kabelky: Nebojte sa pestrých farieb

Trendy kabelky: Nebojte sa pestrých farieb

by spravca_2020.sk
Trendy kabelky: Nebojte sa pestrých farieb

Napriek všetkým obmedzeniam sa my ženy chceme páčiť. A teraz, keď máme konečne možnosť po niekoľkých mesiacoch vyjsť znovu s kamoškami niekam na kávu, potrebujete outfit vyladený do najmenšieho detailu. A kabelka nesmie zaostávať

Tento rok je síce na možnosť vytiahnuť svoje najlepšie kúsky zo šatníka trochu skúpy, no my stále verím, že ten okamih príde už čoskoro. A vtedy príde na rad dokonalý outfit so zladenou kabelkou. Aká kabelka by vám nemala v šatníku chýbať tento rok?

Sieťovky sa vracajú na mólo

Pamätáte si staré dobré nákupné tašky, tzv. sieťovky? Isto ich mala aj vaša stará mama. Na nákupy nebolo nič lepšie. Dnes sa z tohto kúska stal módny hit a sieťovku vyrábajú aj svetoznámi módni návrhári. Nájdeš ju v obchodoch v klasickej verzii, z kože, v množstve farebných prevedení aj s poriadnou rúčkou, aby ťa nerezala do rúk. Ak ti vadí, že v nej je všetko vidieť, alebo sa bojíš, že ti z nej veci budú vypadávať, vlož do nej vrecko, kde všetky veci uložíš.Trendy kabelky: Nebojte sa pestrých farieb

Mini kabelky v cukríkových farbách

Na scénu sa vracajú cukríkové, pastelové farby. Kabelky sa im tiež nevyhli. V kurze je ružová, modrá, zelená aj fialová. A aj ak nie si práve milovníčka farebného oblečenia, mini kabelka v pastelom odtieni sa zapáči aj tebe. Skvelo doplní maxi šaty, široké nohavice alebo zvonové rifle s crop topom. Móda 80. rokov je späť.

Guľaté kabelky z prírodných materiálov

Okrúhle kabelky vypletené z prútia na košíky sú mega hitom nielen tohto roka. Ich tvar možno nebude úplne praktický a veľkostne do nej dnes s námahou napcháš smartphone, no vyzerať budú úžasne k akémukoľvek outfitu. Neobmedzuj sa len na boho štýl, ale pokojne ju zvoľ aj k street-stylu a teniskám. Navyše sa naučíš byť úsporná a brať si so sebou vždy len tie najnutnejšie veci.

Kožušinky a chlpaté kabelky

Možno to znie a niekedy aj vyzerá čudne, ale chlpaté kabelky sú skutočným trendom. A nielen kabelky, kožušinu nájdete aj na ruksakoch. Že je kožušina záležitosťou chladných zimných mesiacov? To už dnes veru neplatí. Takáto kabelka oživí každý outfit, či už siahneš po dizajnérskom kúsku alebo jednoduchšej variante. Treba len dávať pozor pri bledých farbách, môžu sa zašpiniť, zafarbiť od oblečenia a kabelka tak zbytočne utrpí.

You may also like