Home Dobré rady Viete, aké sú trendy na nechty pre rok 2020?

Viete, aké sú trendy na nechty pre rok 2020?

by spravca_2020.sk

Tento rok ešte zďaleka nekončí, a tak sú módne trendy pre rok 2020 stále v kurze. Aj čo sa týka manikúry, a teda našich nechtov. Kto sa o svoje nechty stará, ten už niektoré z trendov určite vyskúšal. Ale nevynechali ste niektorý, ktorý stojí za to?

V kurze je domáca starostlivosť nechty

S týmto trendom neprišli dizajnéri ani kozmetické firmy. Vynútila si ho doba a obmedzenia v dobe koronavírusu. Pre nás, ženy to znamená vybaviť sa kvalitnejšími pomôckami na manikúru, ale trebárs aj lakmi, ktoré sú po technologickej stránke lepšie než tie staré. Takými, ktoré dlhšie vydržia a nezničíme ich do hodiny pri domácich prácach.

Laky na nechty Sally Hansen

Určite stojí za to vyskúšať laky na nechty Sally Hansen. Sú kvalitné, trvanlivé a v módnych odtieňoch. I pri domácej manikúre vypadajú naše nechty ako z profesionálneho salónu. Vynikajú žiarivými a sýtymi farbami, majú vysoký lesk, ponúkajú efekt gélovej manikúry a skutočne extrémne dlhú výdrž bez poškodenia. Aplikovať pritom stačí iba dve vrstvy laku. Vystačila by ste si aj s jednou, ale dvojvrstvá aplikácia vypadá ešte lepšie.

Laky Sally Hansen sú cestou ku zdravým nechtom, ponúkajú jednoduchú starostlivosť, dlhú výdrž a sú revolučnou hybridnou manikúrou bez nutnosti používať UV či LED lampy pre vytvrdzovanie laku. Laky Sally Hansen Miracle Gel sú presne tými gélovými lakmi, kvôli ktorým si nebudete musieť kupovať zbytočné vybavenie a ani nebudete riskovať vytvrdzovanie laku pod UV svetlom. O jeho možnej škodlivosti pri použití v manikúre sa totiž stále diskutuje.

Laky na nechty Essie

Pri domácej manikúre nám chýbajú pomôcky profi salónu. O to lepšie si musíme vyberať samotné laky na nechty. Ďalším skvelým tipom sú laky na nechty Essie. Táto americká značka vyniká dokonalými farbami, ktoré vždy na trh „vrhá“ v tých najobľúbenejších a najmódnejších odtieňoch. Laky si vyberiete ošetrujúce, podkladové aj vrchné. Essie sú laky pre celebrity, ktoré používajú aj v profi salónoch. Nič ale nebráni tomu, aby ste ich využívali aj vy doma ako laky pre domácu manikúru.

A čo fashion trendy pre nechty 2020?

Francúzka manikúra vo farbách

Módna manikúra sa tento rok rozhodne nedrží pri zemi. Hitom je multifarebnosť aj pestrosť. Dokonca aj obľúbená a vždy tak decentná francúzska manikúra je iná. Farebnejšia a bez transparentného laku. Aby si však zachovala svoju noblesnosť, pyšní sa pastelovou farebnosťou.

Dúhové farby

Poďte sa so svojou manikúrou vyhrať. Kúpte si laky vo všetkých farbách dúhy a všetky si ich tiež naraz naneste na nechty. Najlepšie vždy na jeden prst hneď dve, aby bol výsledok ešte čarovnejší.

Prebuďte v sebe zviera

Nechtom totiž tento rok pristanú zvieracie vzory. Na prvý pohľad ide o pomerne zložitú manikúru. Ale so správnymi pomôckami to zvládnete aj doma. Obvykle sa aplikuje ako samolepka so zvieracím vzorom na priesvitnom podklade. Takže nezabudnite pod nálepku naniesť kvalitný a trvanlivý lak na nechty.

Rozvlňte to

Na nechty patria tento rok vlnky. Základom je opäť kvalitný podkladový lak v trendy farbách, napríklad od Essie. Na ten potom vlnky tie šikovné z nás namaľujú rukou, prípadne s pomocou šablónky, ktorú si dokážeme vyrobiť trebárs z obyčajnej lepiacej pásky. Na každom prste môžeme mať trošku iný tvar vlnky.

Hodne lakov, hodne módy

To je trend, ktorý nesmieme zabudnúť spomenúť nakoniec. Hitom je nosiť každý necheť iný. Či už inak farebný, alebo v dvoch až troch farbách, ktorými na každý prst vykúzlime iný vzor.

Trvanlivý lak je základ

Moderné trendy, hlavne ak sa do nich pustíme doma, sú predsa len trochu zložitejšie na prípravu. Preto je základom použiť vždy kvalitný lak, ktorý vydrží. Garanciou dokonalej výdrže zrovnateľnej s gél lakmi vytvrdzujúcimi pod UV či LED lampou, sú laky Sally Hansen.

You may also like