Home Dobré rady Novoročný fotokalendár

Novoročný fotokalendár

by spravca_2020.sk

Ak už v podvedomí premýšľate o darčekoch máme pre vás tip. Čo tak podarovať fotokalendár? Nešlo by o obyčajný fotokalendár, aký nájdete v kdejakej predajni.

Originálne fotografie

Výnimočný by bol vašimi vlastnými fotografiami, ktoré by ste na jeho strany mohli vložiť. To by bolo prekvapenie pre vašich blízkych, ak by od vás dostali fotokalendár v ktorom by našli vlastnú fotografiu, ako aj fotografie rodiny, známych miest alebo hocičoho, čo majú radi. Dokonalé prekvapenie! Dobrým tipom sú fotokalendáre od HappyFoto.

  • Fotokalendár je umiestnený na špirále a obsahuje aj oko pre zavesenie. V ponuke je viacero rôznych druhov fotokalendárov. Vybrať si môžete nástenné, stolové, plánovacie aj ročné plánovacie fotokalendáre. Tak isto formáty na výšku, šírku aj do štvorca.
  • V HappyFoto máte, až tri rôzne spôsoby, ako si vytvoriť fotokalendár. Môžete využiť online spôsob a to prostredníctvom intuitívneho webu www.happyfoto.sk. Ďalej pomocou programu HappyFoto, ako aj cez novú mobilnú aplikáciu HappyFoto.
  • Nech už si zvolíte akýkoľvek spôsob, pri samotnej výrobe na vás bude čakať veľké množstvo rôznych pozadí, ornamentálnych doplnkov, či klip artov, ktoré si viete upraviť rôznymi nezvyčajnými efektmi.

Top fotokalendár

Pre náročných je tu fotokalendár deLUXE. Jeho výroba prebieha vyvolaním fotochemickou cestou na kvalitný fotopapier Fuji Crystal Archive HD Album. Vďaka tomu sú farby na každom zábere živé a jasné. Tak isto sa na ich povrchu nezachytávajú odtlačky prstov. Doba spracovania sú 3 pracovné dni. Rovnako kvalitným fotokalendárom je fotokalendár zušľachtený lakovaním. Lak na povrchu papiera chráni fotografie pred otlačkami prstov a nečistotami. Kalendár tak zostane počas celého roku ako nový. 

V súčasnosti prebieha v HappyFoto špeciálna First minute akcia na fotokalednáre v ktorej získate až 60% zľavu na nástenné fotokalendáre vo formáte A3 a A4. Akcia bude trvať len do 28. septembra 2020.

 

 

You may also like