Home Dobré rady Dôležité detaily dokonalého bývania

Dôležité detaily dokonalého bývania

by spravca_2020.sk

Pri stavbe alebo rekonštrukcii domu sa veľmi často zabúda na detaily, ktoré môžu byť z hľadiska celkového dizajnu a bezpečnosti kľúčové. Medzi takéto detaily patria kovania a kľučky na interiérových i exteriérových dverách.

Krása a bezpečnosť v jednom

Komfortné bývanie má svoj začiatok, tým sú vstupné dvere. Vchodové dvere by mali mať bezpečnostné kovanie. Pánty, zámky i kľučky vyrobené podľa najnáročnejších technických noriem s certifikátmi dodávajú bývaniu funkčnosť, súkromie a pocit bezpečia. Posledný menovaný parameter dosiahnete aj vďaka správne zvolenej časti dverí akou je bezpečnostná vložka. Nedajte sa zlákať cenovo výhodnými kovaniami či kľučkami. Len certifikované výrobky môžu splniť vaše očakávania. Ich kúpou sa vyhnete prípadným reklamáciám a časovo i finančne náročnej výmene.

Vstupná brána do vášho domova

Iste nechcete docieliť, že jediným zle zvoleným prvkom môžete pokaziť celkový dojem pri vstupe do domu alebo bytu. Kvalitné kľučky na dvere sú rovnako dôležité ako pevný stisk ruky pri vítaní hostí. Na prvý pohľad sa môže zdať kľučka ako maličkosť. Nezabúdajte však na to, že investícia do kvalitných produktov špičkových popredných dizajnérov sa vám vráti vďaka dlhej životnosti. Vo svete známe a medzinárodne uznávané produkty Javiera Lopeza, Alonsa Femiae či Zahu Hadida vám zabezpečia lásku „na prvý dotyk“. Do detailov prepracované línie kľučiek sú exkluzívnymi produktmi, ktoré upútajú svojimi tvarmi, líniami a obrysmi.

Kvalitné produkty pre každého

Kúpou kvalitného kovania a kľučiek docielite nielen estetický oku lahodiaci detail, ale aj bezpečnosť, ktorá by mala byť na prvom mieste. Nie je predsa nič lepšie ako pocit, že váš domov je zabezpečený pred neželanými návštevníkmi. Zároveň vítané a želané návštevy ocenia váš vkus a zmysel pre aj tie najmenšie detaily. Kreativite sa v tomto smere medze nekladú. Jediné obmedzenia sa týkajú vášho váhania. Preto celkom iste neváhajte a doprajte svojej rodine kvalitu bez kompromisov.

 

 

You may also like