Home Dobré rady Najlepšia výbava pre každý správny bar

Najlepšia výbava pre každý správny bar

by spravca_2020.sk

Vždy vás fascinovala práca barmanov a stále ste snívali o to, ako si aspoň na jeden deň vyskúšate aké je to byť barmanom a pripravovať tie najlepšie drinky z celého sveta. Je to naozaj jedinečná predstava, ktorá sa často krát môže aj naozaj stať realitou.

Bar priamo v obývačke

Ak patríte k tým šťastlivcom, ktorí majú na to dostatok miesta vo svojej obývačke, určite ste si nejaký malý barový stolík už dávno zriadili. Ak nie tak prečo by ste to nemali hneď vyskúšať? Barové pulty, stolíky dodajú vašej obývačke správny šmrnc a každá návšteva sa u vás bude cítiť ako keby bola v tých najlepších a najluxusnejších baroch sveta. K takému barovému stolíku a pultu je dôležité zabezpečiť najlepšie barové vybavenie. A to sa týka aj pohárov, stojanov a rôznych iných malých príslušenstiev.

Základná výbava každého baru

Najdôležitejšie je si položiť otázku, čo by nemalo chýbať v každom správnom bare. Je to predovšetkým príslušenstvo. Začnime hneď najnákladnejšou vecou, ktorou sú poháre.  Správne poháre dokážu spraviť ten najlepší dojem. Z kvalitných pohárov, ktoré ešte dokonca aj vyzerajú dobre sa každý drink pije oveľa lepšie, a dokonca aj chudí lepšie. Ak ste si už poháre zaopatrili je potrebné zabezpečiť aj to, kde sa tie poháre budú nachádzať. Miesto v barovej skrinke musí byť predovšetkým bezpečné. Poháre sú nebezpečné. Pretože ak sa k nim dostane nejaké dieťa môže pohár rozbiť a ľahko sa porezať. Čo by sme určite nechceli, aby sa stalo. Skvelým riešením sú v tomto prípade vodiace lišty k zaveseniu pohárov. Hľadáte inšpiráciu. Pozrite si tie najlepšie barové pomôcky na tejto stránke Gastromania.sk

Bary na najvyššej úrovni

Teraz by sme mali venovať pozornosť už naozajstným barom a tomu, čo by sa v takomto bare malo nepochybne nachádzať. Tak ako sme už aj vyššie spomínali správne a kvalitné vybavenie každého baru odrážka profi úroveň baru. S kvalitným vybavením sa hostia vo vašom bare budú cítiť stále skvelo a veľmi radi sa budú do vášho baru stále vracať. Okrem vyššie spomínaných vodiacich líšt k zaveseniu pohárov by mal mať správny barman po ruke hneď niekoľko šikovných pomôcok. Prvom takouto pomôckou je nepochybne barové sitko. Hľadáte barové sitká skúsite si pozrieť našu ponuku na https://www.gastromania.sk/barove-sitka.html.

Ďalšie barové potreby

Ak už máte k dispozícií aj kvalitné poháre, aj držiaky na poháre a barové sitká nezabúdajte ešte na pár drobností, ktorými sú napríklad tácka na účty, ktorú každý správny barman určite veľmi využije. Ďalej sú to napríklad shakery na koktaily. Čo by to bol za bar, ak by sa tam nenachádzalo aspoň niekoľko shakerov na kokteily. Vďaka shakeru na kokteily bude môcť vaším zákazníkom priniesť na stôl najlepšie drinky, aké nikdy pred tým ešte nepili. Kvalitné barmanské potreby nájdete tu https://www.gastromania.sk/barmanske-potreby.html

You may also like