Home svet v roku 2020 Najlepšie vozidlo na prácu i zábavu

Najlepšie vozidlo na prácu i zábavu

by spravca_2020.sk
Najlepšie vozidlo na prácu i zábavu

Can-Am Traxter je štvorkolka, ktorá vám ponúkne všetko, čo potrebujete pre prácu i zábavu. Vďaka robustnej konštrukcii, výkonnému motoru a širokej škále funkcií sa stáva ideálnym parťákom pre každého dobrodruha. Ak hľadáte spoľahlivé a všestranné vozidlo, Can-Am Traxter je tá pravá voľba pre vás!

Can-Am Traxter – silný ťahúň

Na prvý pohľad vás očarí robustný dizajn štvorkolky Can-Am Traxter, ktorý dáva tušiť silu a odolnosť. Široké pneumatiky a pevná konštrukcia zaručujú stabilitu aj v náročnom teréne. Svetlá vpredu i vzadu zabezpečujú perfektnú viditeľnosť v zlých svetelných podmienkach.

Srdcom Can-Am Traxter je výkonný motor Rotax, dostupný v rôznych variantoch. Motory značky Rotax ponúkajú úchvatnú silu a krútiaci moment, vďaka ktorým hravo zvládnete aj tie najstrmšie kopce a najnáročnejší terén. Can-Am Traxter je zárukou maximálneho pohodlia pre jazdca i spolujazdca. Ergonomické sedadlá s nastaviteľnou polohou a odpružená sedačka zaisťujú pohodlnú jazdu na dlhých trasách.

Štvorkolka Can-Am Traxter má bohatý nákladný priestor, vďaka ktorému môžete prepraviť všetko, čo potrebujete na prácu i zábavu. Nákladný priestor je možné rozšíriť o rôzne doplnky a korba sa dá plne vyklopiť. Okrem korby je možné náklad previesť pomocou navijaku. Štvorkolky can am sa tak stávajú ideálnym pomocníkom na prepravu ťažkých bremien.

Can-Am Traxter – viac než len štvorkolka

Can-Am Traxter nie je len obyčajná štvorkolka, ale všestranný pomocník, ktorý vám poslúži na rôzne účely:

  • Práca na farme: Can-Am Traxter je ideálny na prepravu materiálu, kŕmenie zvierat, ťahanie prívesov a mnoho ďalšieho.
  • Stavebníctvo: Vďaka svojej ťažnej sile a odolnosti je Can-Am Traxter ideálnym pomocníkom aj na stavbách. Môžete ho využiť na prepravu materiálu, náradia a stavebnej techniky.
  • Lesníctvo: Can-Am Traxter vám pomôže prepraviť sa do lesa, ťahať drevo a odprávať cesty.
  • Zábava a dobrodružstvo: Can-Am Traxter je ideálny na výlety do prírody, jazdy v teréne a rôzne outdoorové aktivity.

Bohaté príslušenstvo sa dá rozšíriť o rôzne pracovné nástroje. Alebo sa zamerajte na doplnky, ktoré vám spríjemnia jazdu. Jednoducho kliknite na https://www.brp-world.com/sk/sk/nakupne-nastroje/customise-your-own-off-road.html a vytvorte si štvorkolku podľa vašich požiadaviek.

Autor: Gabriela Kudláčová

 

 

 

 

You may also like