Home Zaujímavosti Najočakávanejšie filmy roku 2020!

Najočakávanejšie filmy roku 2020!

by spravca_2020.sk

Ak ste filmový fanúšik, na niektoré z týchto kúskov sa už zrejme tešíte. Toto sú filmy, ktoré budú mať premiéru v roku 2020. A očakávajú ich nielen filmoví fanúšikovia, ale aj kritici!

Bad boys for life

Will Smith a Martin Lawrence sa ako detektívi z Miami predstavili už dvakrát, a to vo filme Bad Boys v roku 1995 a Bad Boys II v roku 2003. Ak milujete akčné komédie, premiéru Bad Boys for life, ktorá je naplánová na 17. január 2020, si nenechajte ujsť! O tom, či toto pokračovanie vôbec vznikne, sa dlho polemizovalo. Will Smith a režisér Michael Bay vraj totiž žiadali mimoriadne vysoké platy. Fanúšikovia sa ho však nakoniec dočkajú, aj keď premiéra bola odkladaná už trikrát.

Ghostbusters

V roku 2016 sme sa dočkali pokračovania slávneho filmu Ghostbusters z roku 1984 a Ghostbusters II z roku 1989. Avšak fanúšikovia a ani filmoví kritici neboli týmto počinom vôbec nadšení. Preto sa režisér Jason Reitman, syn režiséra pôvodného filmu Ivana Reitmana rozhodol, že príde s vlastným projektom. Premiéra je naplánovaná na leto 2020 a film má priamo nadväzovať na prvú a druhú časť, pričom tú z roku 2016 bude ignorovať. V hlavných úlohách sa predstavia Paul Rudd, McKenna Grace, či Annie Potts.

Bond 25

Fanúšikovia „bondoviek“ si tiež prídu na svoje, a to v máji 2020. Bond 25 je pracovný názov, keďže toto je v poradí už 25. oficiálny film o tajnom agentovi. Ako James Bond sa opäť predstaví Daniel Craig, ktorý však prehlásil, že toto je jeho posledný Bond. V úlohe „Bond girl“ uvidíme Léu Seydoux. Bondovo dievča si už raz zahrala, a to vo filme Spectre (2015). V úvode filmu je Bond oficiálne na dôchodku. Ozve sa mu však dávny priateľ Felix Leiter a požiada ho o pomoc pri hľadaní uneseného vedca. Film je inšpirovaný románom „Never Dream of Dying“ od spisovateľa Raymonda Bensona.

Avatar II

Záver roka 2020 by mal priniesť skutočnú sci-fi lahôdku v podobe filmu Avatar II. V ňom budeme sledovať osudy detí Jake-a a Neytiri, hlavných hrdinov z prvej časti. A druhým pokračovaním to zrejme neskončí. Režisér James Cameron vraj totiž pracuje zároveň na viacerých scenároch a plánuje dokonca aj piate pokračovanie. Zatiaľ sa však tešíme na Avatar II, ktorý má priniesť fantastické zábery, natáčané úplne novými technológiami.

Okrem týchto lahôdok nás v roku 2020 čakajú aj ďalšie premiéry, napríklad Godzilla vs. Kong, Top Gun: Maverick, či Fast & Furious 9. Potešia sa teda priaznivci všetkých filmových žánrov.

 

 

You may also like