Home Dobré rady Ochráňte seba aj svojich spolupracovníkov

Ochráňte seba aj svojich spolupracovníkov

by spravca_2020.sk
Ochráňte seba aj svojich spolupracovníkov2

V čase epidemiologickej krízy a vo vírusovom období majú ľudia prirodzene väčšiu potrebu chrániť svoje zdravie, ale taktiež zdravie blízkych a spolupracovníkov. Nech sa snažíte akokoľvek dodržiavať zdravý životný štýl, niekedy sa proste nevyhnete ochoreniu. Práve z toho dôvodu je dôležité používať ochranné prostriedky, ako napríklad rúško alebo respirátor a taktiež dodržiavať dôkladnú hygienu rúk.

Ochranné prostriedky s logom vašej firmy

Prinášame vám široký výber ochranných pomôcok, na ktoré potlačíme logo vašej firmy. U nás nájdete certifikované ochranné rúška, tvárové štíty, dezinfekčné antibakteriálne gély na ruky, automatické dávkovače, dezinfekčné spreje, vlhčené utierky na ruky, papierové vreckovky

UV sterilizačný box na mobil aj s nabíjačkou

Užitočnou vecou do kancelárie je UV sterilizačný box s bezdrôtovou nabíjačkou, ktorý je určený na každodenné ničenie baktérií a mikroorganizmov nachádzajúcich sa na mobilných telefónov, kľúčoch a okuliarov. Vedeli ste, že telefón je priemerne až desaťkrát viac špinavý než záchodová misa? To je dobrý dôvod, prečo by ste mali začať používať UV sterilizačný box, ku ktorému dostanete aj praktický nabíjací USB kábel.

Praktická sada na ochranu vašich spolupracovníkov

Darujte svojim spolupracovníkom praktickú sadu ochranného rúška, ktorá obsahuje pohodlné, prateľné trojvrstvové rúško s polyesterovou vrstvou v úpravou ViralOff®, ktorá vás v priebehu dvoch hodín ochráni pred 99% vírusov a nanofiltrom Hyproof®. Rúško má komfortnú 3D konštrukciu, vďaka ktorej je príjemné na nosenie a ľahko sa v ňom dýcha. Okrem znovu použiteľného rúška sa v sade nachádza päť opakovane použiteľných filtrov a vrecúško na uschovanie.

Vaše logo potlačíme aj na tieto vychytávky:

  • antibakteriálne pero s klipom na teplomer
  • antibakteriálny zápisník s prísadou nano striebra
  • UV sterilizačný box na smartfóny, kľúče alebo okuliare
  • antibakteriálne kancelárske potreby
  • antibakteriálny stojan na na mobil
  • multifunkčné šatky
  • puzdro na rúško

Celkovo máme k dispozícii takmer 150 ochranných reklamných produktov.

 

 

You may also like