Home Dobré rady Získanie a postavenie nožnicového stanu nebolo nikdy jednoduchšie!

Získanie a postavenie nožnicového stanu nebolo nikdy jednoduchšie!

by spravca_2020.sk
Získanie a postavenie nožnicového stanu nebolo nikdy jednoduchšie!

V dnešnej dobe majú nožnicové stany rozsiahle využitie. S ich pevnou hliníkovou hexagonovou konštrukciou ich môžete veľmi ľahko zmontovať aj demontovať na akomkoľvek mieste a za akéhokoľvek počasia. Obávate sa nadchádzajúcej akcie a neviete, kde zohnať dočasnú strechu nad hlavu? My vám poradíme, kde nájdete spoľahlivé stany, ktoré sú prenosné a ľahko uskladniteľné. Ak vás trápi otázka nepriaznivého počasia, vôbec sa nemusíte strachovať. Tieto stany totiž majú možnosť ukotvenia a nepremokavú strechu, ktorá bude vašou ochranou pred dažďom. Aké ďalšie typy stanov by ste mohli využiť a kde ich nájsť?

Dôležitými aspektmi vášho výberu vhodného nožnicového stanu by mali byť jeho vzhľad, rozmery a spôsob využitia. Spoločnosť Expodom ponúka rôzne veľkosti od 2×2 až po 6×3 metrov. Je len na vás, aké rozmery si zvolíte. Skutočne jednoduchá manipulácia a rýchle dodanie týchto stanov vám zaručujú, že nemáte nad čím váhať. Ak potrebujete stan vybaviť súrne, nie je to žiadny problém. Spokojnosť zákazníka je prvoradá, a preto môžete mať rýchlorozkladacístan už dnes.

Chcete predávať na trhu?

Bez poriadnej strechy nad hlavou a predajným pultom sa už na mestských tržniciach dnes už nezaobídete. Predajný stánok je už samozrejmosťou, ktorá by mala byť súčasťou každého predajcu ovocia či zeleniny. Tieto stánky od spoločnosti Expodom sú nenáročné na údržbu a najmä ľahko prenosné. Môžete si ich kdekoľvek uskladniť a cestovať s nimi po trhoviskách. Váš obchod nesmie ostať bez strechy nad hlavou, a vy tak môžete predávať za každého počasia.

Urob promo svojmu produktu so všektým!

Stánky majú vlastnú možnosť potlače, a tvoj produkt tak bude mať dokonalú reklamu, ktorá priláka mnohých potenciálnych zákazníkov. Promo stan skvelo poukáže na tvojho sponzora akcie alebo na tvoj vlastný produkt, jeho montáž je jednoduchá a konštrukcia pevná. A akcie sa môžu začať.

You may also like