Home svet v roku 2020 Smart hodinky uľahčia život celej rodine – spoznajte ich benefity

Smart hodinky uľahčia život celej rodine – spoznajte ich benefity

by spravca_2020.sk
Smart hodinky uľahčia život celej rodine – spoznajte ich benefity

Doba je rýchla. Inteligentné hodinky spárované s vaším smartfónom vám uľahčia život. Dámske, pánske a detské smart hodinky sú praktický, funkčný a moderný produkt, ktorý by nemal chýbať ani vo vašej rodine.

Prezradíme vám, prečo by ste ich mali mať aj vy a ako podporujú zdravý životný štýl.

Jednoduchá a pohodlná komunikácia

Už žiadny stres pre zbytočne zmeškaný hovor. Potrebujete mať na telefóne zapnutý tichý režim alebo jednoducho nepočujete zvonenie? Smart hodinky vás diskrétne upozornia na prichádzajúci hovor alebo správu. Stačí ich pripojiť cez Bluetooth k vášmu smartfónu. Hodinky so zabudovaným mikrofónom vám umožnia prijať hovor alebo posielať hlasové správy priamo z vášho zápästia.

Ak si zvolíte hodinky, ktoré majú možnosť vloženia SIM karty, môžete telefonovať a posielať správy bez nutnosti spárovania so smartfónom. Vaše deti vás tak môžu kedykoľvek kontaktovať a nemusia pritom vlastniť telefón. Stačia tie najlepšie detské smart hodinky s intuitívnym ovládaním.

Nastavte si upozornenia, ktoré chcete vidieť

Odišlo vaše dieťa zo školy na krúžok včas? Čakáte dôležitý email? Treba vyzdvihnúť balík od kuriéra? So smart hodinkami máte všetky dôležité upozornenia po ruke. Teda vlastne na ruke.

Zistite kvalitu svojho spánku, počet prejdených krokov alebo rýchlosť srdcového tepu

Kvalitný spánok a zdravá životospráva sú dôležité. Vďaka smart hodinkám viete zistiť priemernú dĺžku vášho spánku a skontrolovať jeho kvalitu. Budík vás zobudí bez toho, aby rušil ostatných členov rodiny.

Odporúčaný denný počet krokov pre dospelého človeka je desať tisíc. Aký je váš denný priemer? Práve smart hodinky vás môžu motivovať, aby ste každý deň dodržali počet krokov, ktorý si stanovíte. Môžete si s deťmi spraviť rodinnú súťaž, kto za týždeň prejde najviac.

Počas cvičenia môžete sledovať váš tep, čo umožňuje udržiavať ho v optimálnych hodnotách a cvičiť tak efektívnejšie. Ak radi športujete ako rodina, oceníte možnosť spoločného športovania a porovnávania výkonov.

Smart hodinky pre deti rastú na popularite

Deti túžia po tom, čo vidia u nás dospelých. Ak nechcete dieťaťu kúpiť mobilný telefón, stavte najskôr na detské smart hodinky.

Detské smart hodinky ponúkajú širokú škálu funkcií pre jednoduchú komunikáciu, bezpečnosť a zábavu.

3 funkcie, ktoré ako rodič určite oceníte:

  • Vďaka GPS získate prehľad o tom, kde sa vaše dieťa nachádza. Hodinky umožňujú nastaviť bezpečné zóny pohybu. Dieťa dostane upozornenie, ak prekročí dohodnutú zónu. Funkcia vzdialeného odposluchu alebo fotografie vám umožní skontrolovať, či je v bezpečí.
  • Cez detské smart hodinky môžete s dieťaťom telefonovať (aj cez videohovor) alebo komunikovať cez SMS správy. Viete ho tak informovať, kedy ho vyzdvihnete zo školy alebo o zmene poobedného programu.
  • Hodinky majú SOS tlačidlo, ktorým dieťa môže privolať pomoc.

Moderné detské smart hodinky navyše môžu vďaka športovým režimom motivovať dieťa k pohybu. K samostatnosti pomáha budík a možnosť nastaviť upozornenia na rozvrh hodín. Najvyššie modely obsahujú výuku matematiky či anglického jazyka.

Inteligentné hodinky presne podľa vašich potrieb

Kruhový alebo hranatý displej. Klasické alebo digitálne hodiny. Kovový remienok alebo silikónový náramok. Carneo ponúka široký výber smart hodiniek pre celú rodinu. Vyberte si také, s ktorými sa každý člen rodiny bude cítiť sám sebou.

Dámske smart hodinky sú dostupné v jemnej ružovej, štýlovej zlatej alebo striebornej farbe. Jednoduchou výmenou remienka a zmenou ciferníka sa prispôsobia aktuálnym potrebám.

Nadčasová klasika pre pánov, to sú pánske smart hodinky v čiernej alebo v čierno striebornej kombinácii.

Smart hodinky pre najmenších členov rodiny sú dostupné v modrej, ružovej alebo čiernej farbe. Ak hľadáte remienky s potlačou, Carneo TIK&TOK HR+ sú dostupné v dvoch nadčasových dizajnoch, pre chlapca aj pre dievča.

 

Zdroj: Pexels.com

Zdroj: eshop.carneo.sk

You may also like