Home svet v roku 2020 Spln a jeho vplyv na lásku. Ako z neho vyťažiť čo najviac?

Spln a jeho vplyv na lásku. Ako z neho vyťažiť čo najviac?

by spravca_2020.sk
Spln a jeho vplyv na lásku

Spln je opakujúci sa Mesačný jav, ktorý netreba premeškať. Máme pre Vás zopár rád, ktoré Vám dovolia vyťažiť zo Splnu, čo najviac a prilepšiť si v záležitostiach srdca.

Mesiac sa považuje za tajomné nebeské teleso, ktoré panuje našim emóciám. Spln, ako jedna z najznámejších fáz, môže na naše pocity pôsobiť niekedy až dramaticky. V EZO-TV sme si pre Vás pripravili článok o tom ako vplýva Spln na lásku, vášeň a pocity. 

Spln a jeho rola v našich pocitoch.  

Mesačný svit je počas obdobia Splnu jasnejší ako v iné noci. Hovorí sa, že tento svit odhaľuje všetko skryté. Dôsledkom toho sa v tomto období stávame uvedomelejšími a emócie preciťujeme silnejšie.

Úlohou Splnu v našich životoch, je prečistiť telo a myseľ od negatívnej energie, ktorá sa nám nahromadila. Prečistením si vytvárame priestor pre nové a pozitívne začiatky. Ako sa vraví, prechody bývajú stále ťažké, no v konečnom dôsledku prospešné.

Väčšinou tak býva, že hektické energie Splnu v nás vzbudzujú pocity neistoty. V dôsledku toho často zúfalo túžime po láske. Ak už ale lásku máte, je veľmi pravdepodobné, že všetky Vaše vzťahové problémy vyjdú na povrch. Avšak nemusí to stále skončiť rozchodom. Práve to môže priviesť aj pozitívne zmeny.

Spln a jeho rola v láske.

Stráviť Spln pozerajúc spätne a vnímajúc všetko, čo sa dialo, je ideálnym spôsobom ako identifikovať a upustiť od toho, čo nám už nijako neslúži. Takisto to platí aj o ľuďoch, nie len pri materiálnych veciach. Spln je ideálny čas kedy sa treba zamyslieť nad tým či má Váš vzťah zmysel ďalej pokračovať. Tento kozmický jav má pre nás slúžiť ako katalyzátor [1].

Naša minulosť je dôležitá ak chce človek v živote napredovať. Hovorí sa, že sú počas Splnu ľudia nebojácni a odhodlaní. Neboja sa nazrieť do minulosti, aj do tej, čo im ublížila a sú odhodlaní zahojiť všetky svoje rany. Táto jedinečná Mesačná fáza na nás taktiež vplýva, čo sa týka pocitov. Spln v nás otvára dvere do duše, dôsledkom čoho sa nehanbíme vyjadriť svoje najtajnejšie pocity. V spojitosti s minulosťou sa môže stať, že sa budete chcieť ozvať niekomu s kým už dlhšie nie ste v kontakte. Ste síce zraniteľnejší, no ozvať sa starému známemu Vám nezaškodí. Práve naopak. Vaša zraniteľnosť nie je slabosť, ale Vaša sila.

Rady do života a do vzťahov. 

Ak chcete z energie Mesiaca vyťažiť čo najviac, máme pre Vás niekoľko odporúčaní, ktoré môžete skúsiť kdekoľvek. Najjednoduchším riešením ako nepodľahnúť negativite  je vyhýbať sa hádkam a zbytočných argumentov. Zastavte a premyslite si či je to naozaj potrebné. Odporúčame Vám aj meditovať. Meditáciou dokážeme náš vnútorný oheň ukľudniť alebo aj uhasiť. Často trávime čas nad tým, čo sme mohli mať a čo môže byť a nevážime si prítomnosť a čo práve teraz máme. Meditácia je taktiež dobrá v prípade akumulácie energií zo svojho okolia. Veľa energií môže spôsobiť chaos a premôcť nás.

Nezabudnite, že Spln sa týka aj lásky! Ak chcete vyťažiť čo najviac energie a využiť ju v romantických záležitostiach, naplánujte si rande s Vašou polovičkou. Snažte sa tráviť, čo najviac dní v prírode, a to najmä pár dni pred samotným večerom Splnu.  Nebuďte na telefóne, odložte elektroniku bokom. Príliš veľa technológií dokáže ovplyvniť hormonálnu rovnováhu. Vytvorte si romantický priestor u Vás doma, napríklad zapálením vonnej sviece, kúpeľou, vonnými olejčekmi alebo kvalitnou posteľnou bielizňou.

Neodporujte svojim myšlienkam a citom. Ak sa budete snažiť si odporovať, tak sa Vám tento odpor odzrkadlí niekde inde vo Vašom živote. Pocity lásky sú počas Splnu niekoľkonásobne silnejšie. My, v EZO-TV, dúfame, že týmto článkom budete na najbližší Spln pripravení. Ak máte nejaké otázky, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť. 

You may also like