Home Zaujímavosti Švajčiarske zliatky s hologramom a ich benefity

Švajčiarske zliatky s hologramom a ich benefity

by spravca_2020.sk
Švajčiarske zliatky s hologramom a ich benefity

Investovanie je v dnešnej dobe mimoriadne dôležité a v neposlednom rade aj potrebné. V opačnom prípade totiž dochádza k znehodnoteniu vašich úspor. Ak chcete povýšiť ich hodnotu na iný level, nájdite si spôsob investovania, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Výborným riešením je investičné zlato.

Odborníci na investovanie odporúčajú čoraz častejšie investičné zlato. Do neho môžete investovať rôznymi spôsobmi, pričom za tie najviac obľúbené sa považujú práve švajčiarske zliatky s hologramom. Na Slovensku a v Česku sa však nevyrábajú. Vyrábajú sa priamo vo švajčiarskych rafinériách. Preto, keď si budete kupovať investičné zlatos hologramom, najskôr si dôkladne porovnajte ceny u jednotlivých predajcov. Môžu sa totiž výrazne líšiť.

Vysoký stupeň zabezpečenia

Hologram na švajčiarskych zliatkoch je vrazený pevne zo zadnej strany a nie je ho tak možné nejakým spôsobom odlepiť. Budete mať pravý zliatok, ktorý je originálny a má vysoký stupeň zabezpečenia. To je vďaka patentovanej technológii Kinebar, ktorá sa na tvorbu hologramu používa. Nepoužíva sa však len v tejto oblasti. Svoje uplatnenie si Kinebar technológia našla aj na ochranu bankoviek alebo cestovných pasov vo vyspelých štátoch.

Jedinečný gilošový obraz

Na švajčiarskych zliatkoch s hologramom sa nachádza špeciálny gilošový obraz. Zaujímavosťou je, že aj pri miernom pohybe so zliatkom dokáže meniť farby. Vy tak budete v ruke držať zliatok – investíciu do rýdzeho zlata. Hologram je tak určite viac odporúčaný ako klasické zliatky s nálepkou. Pri tých sa dá totiž nálepka jednoduchým spôsobom odlepiť a prelepiť na iný zliatok. Nemáte tak zaručenú originalitu a vysokú bezpečnosť. Okrem iného, v strede grafického symbolu na švajčiarskych zliatkoch sú zreteľné písmená A a H. Sú skratkou pre rafinériu, kde sa švajčiarske zlaté zliatky vyrábajú – Argor-Heraeus.

You may also like