Home Dobré rady Typy pánskych plaviek. Ako si vybrať tie správne?

Typy pánskych plaviek. Ako si vybrať tie správne?

Aj muži chcú pri vode dobre vyzerať! A preto si vyberajú plavky, ktoré sa hodia k ich postave a štýlu. No zároveň musia byť trendové a moderné. Chystáte sa na nákup nových pánskych plaviek? Aké sú možnosti výberu?

Plavky podľa strihu

Na trhu je obrovské množstvo rôznych značiek, materiálov, či dizajnových prevedení pánskych plaviek. No čo sa týka strihu, najčastejšie si muži vyberajú tieto plavky:

  • Slipové plavky. Sú to vykrojené plavky bez nohavíc. Ideálne na plávanie, ale aj opaľovanie, keďže zakrývajú skutočne málo.
  • Sú to plavky s nohavicami, ktoré siahajú len k vrchnej časti stehien a sú obopnuté. Takisto skvelé na plávanie.
  • Krátke plavky. Siahajú spravidla do polovice stehien a sú voľnejšieho strihu.
  • Ich dĺžka môže byť rôzna, no väčšinou siahajú tesne nad kolená alebo po kolená. Ich výhodou je to, že môžu slúžiť nielen ako plavky, ale aj ako klasické krátke nohavice, ktoré využijete napríklad na prechádzky po pláži.
  • Extravagantné pánske plavky. Odvážnejší muži siahajú aj po netradičných strihoch. A tak sa na plážach môžete stretnúť napríklad aj s pánskymi tangá plavkami.

Vyberáme pánske plavky podľa typu postavy

Je dôležité, aby ste sa v plavkách v prvom rade cítili dobre. Páni s dokonale vypracovanou postavou často siahajú po slipových plavkách alebo boxerkách. Tí odvážnejší sa nebránia ani tangám. Alebo si ich pribalia aspoň na dovolenku do zahraničia, kde sa tak trošku „odviažu“.

Veľká väčšina pánov však siahne skôr po kraťasových plavkách alebo bermudách. Sú veľmi pohodlné, štýlové, a svedčia prakticky každému typu postavy. Pamätajte však, že pánske plavky naozaj nedokážu zakryť veľké nedostatky postavy. Dámy majú v tejto oblasti skutočne väčší výber a môžu siahnuť napríklad po celých plavkách alebo takzvaných tankiny plavkách, ktoré zakryjú aj väčšie bruško. Páni takúto možnosť nemajú.

Platí teda, že pri výbere plaviek by sa muži mali riadiť svojim vlastným pocitom. A voliť plavky, v ktorých sa cítia pohodlne. Nezaškodí tiež objektívne zhodnotiť svoju postavu. Povedzme si to otvorene. Slipové alebo dokonca tangá pánske plavky naozaj nesvedčia každému!

 

 

 

Must Read

Toto sú 3 najlepšie odolné pneumatiky pre úžitkové vozidlá

Kľúčovou zložkou výkonného SUV, ktorý vám môže pomôcť pri navigácii cez najmokrejšie dažďové pralesy po najrušnejšie cesty, je sada pneumatík špecifických pre SUV. Čokoľvek...

Ako si vybrať vhodný matrac pre vašu posteľ

Poskytuje vám váš matrac potrebnú podporu? Podporný matrac je dôležitý nielen pre pohodlný nočný spánok, ale môže mať vplyv aj na vaše zdravie. Ak...

Elektrické dopravné prostriedky sú priekopníkom v dnešnej doprave

Elektrické kolobežky a bicykle už dávno nie sú len pre deti a seniorov. V dnešnej dobe sú plnohodnotnou súčasťou dopravy najmä v mestách, kde vďaka nim ušetríte...

AKÉ VÝHODY VÁM PRINÁŠA POUŽÍVANIE BIDETU?

Kedy a v akých situáciách toto zariadenie oceníte? Odhalíme vám, aké sú hlavné prednosti bidetu, prečo by ste o ňom mali vedieť viac a na čo by...

Výhody plastových okien, o ktorých musíte vedieť

Okná a dvere sú dôležitým prvkom každej jednej stavby, bez ktorej by nedokázali dobre plniť úlohu. Preto sa otázkou ich kúpi raz za čas zaoberá...