Home Dobré rady Typy pánskych plaviek. Ako si vybrať tie správne?

Typy pánskych plaviek. Ako si vybrať tie správne?

by spravca_2020.sk

Aj muži chcú pri vode dobre vyzerať! A preto si vyberajú plavky, ktoré sa hodia k ich postave a štýlu. No zároveň musia byť trendové a moderné. Chystáte sa na nákup nových pánskych plaviek? Aké sú možnosti výberu?

Plavky podľa strihu

Na trhu je obrovské množstvo rôznych značiek, materiálov, či dizajnových prevedení pánskych plaviek. No čo sa týka strihu, najčastejšie si muži vyberajú tieto plavky:

  • Slipové plavky. Sú to vykrojené plavky bez nohavíc. Ideálne na plávanie, ale aj opaľovanie, keďže zakrývajú skutočne málo.
  • Sú to plavky s nohavicami, ktoré siahajú len k vrchnej časti stehien a sú obopnuté. Takisto skvelé na plávanie.
  • Krátke plavky. Siahajú spravidla do polovice stehien a sú voľnejšieho strihu.
  • Ich dĺžka môže byť rôzna, no väčšinou siahajú tesne nad kolená alebo po kolená. Ich výhodou je to, že môžu slúžiť nielen ako plavky, ale aj ako klasické krátke nohavice, ktoré využijete napríklad na prechádzky po pláži.
  • Extravagantné pánske plavky. Odvážnejší muži siahajú aj po netradičných strihoch. A tak sa na plážach môžete stretnúť napríklad aj s pánskymi tangá plavkami.

Vyberáme pánske plavky podľa typu postavy

Je dôležité, aby ste sa v plavkách v prvom rade cítili dobre. Páni s dokonale vypracovanou postavou často siahajú po slipových plavkách alebo boxerkách. Tí odvážnejší sa nebránia ani tangám. Alebo si ich pribalia aspoň na dovolenku do zahraničia, kde sa tak trošku „odviažu“.

Veľká väčšina pánov však siahne skôr po kraťasových plavkách alebo bermudách. Sú veľmi pohodlné, štýlové, a svedčia prakticky každému typu postavy. Pamätajte však, že pánske plavky naozaj nedokážu zakryť veľké nedostatky postavy. Dámy majú v tejto oblasti skutočne väčší výber a môžu siahnuť napríklad po celých plavkách alebo takzvaných tankiny plavkách, ktoré zakryjú aj väčšie bruško. Páni takúto možnosť nemajú.

Platí teda, že pri výbere plaviek by sa muži mali riadiť svojim vlastným pocitom. A voliť plavky, v ktorých sa cítia pohodlne. Nezaškodí tiež objektívne zhodnotiť svoju postavu. Povedzme si to otvorene. Slipové alebo dokonca tangá pánske plavky naozaj nesvedčia každému!

 

 

 

You may also like