Home Dobré rady Zbavte sa okuliarov raz a navždy!

Zbavte sa okuliarov raz a navždy!

by spravca_2020.sk
Zbavte sa okuliarov raz a navždy!

Nosiť slnečné okuliare je trendovou záležitosťou, ale nosiť dioptrické okuliare je záležitosťou otravnou. Nikto, kto nenosil dioptrie nedokáže pochopiť denno-denné trápenie ľudí s poruchami zraku. Okrem rôznych nepríjemností a obmedzení sú okuliare finančne náročné. Očné prehliadky, nové rámy a dioptrické sklá nie sú zadarmo. Ako sa zbaviť okuliarov raz a navždy?

Laserová operácia je jediným riešením

Neverte rôznym zaručeným radám, ako zlepšiť zrak alebo sa vyliečiť z ochorenia očí. Jediným riešením je laserová operácia očí. O tomto type operácie bolo napísané a povedané už veľa, ale napriek dostatočnej informovanosti existuje obrovská skupina ľudí, ktorí majú z operácie strach. Samozrejme, že žiadna operácia nie je bez rizika. V momente, kedy sa rozhodne pre operáciu, začnite vyberať kliniku, ktorá má za sebou renomé a výsledky. Zbavte sa okuliarov bezpečne a pod dohľadom skutočných odborníkov.

Ktoré ochorenia a poruchy vyrieši laserová operácia

Laserová operácia nie je odpoveďou a ani riešením všetkých zrakových porúch, ale veľa z nich vylieči. Zbavte sa okuliarov nie je len fráza, pretože laserová operácia očí je určená predovšetkým na liečbu krátkozrakosti, ďalekozrakosti a astigmatizmu. Refrakčný zákrok t.j. laserová operácia očí je vhodná takmer pre každého od veku 18 rokov. Predoperačné vyšetrenia s istotou odhalia prípadné kontraindikácie.

Okrem uvedených 3 najčastejších diagnóz je laserová operácia očí doplnkovou liečbou ochorenia zvaného keratokonus. Toto ochorenie môže viesť až k slepote. Pri karatokonuse sa laserom odstráni refrakčná chyba a následne sa vykoná CXL procedúra.

Laserovou metódou je možné liečiť tvorbu chorých ciev v oku. Operáciou sietnice sa znižuje riziko tvorby jaziev. Rôzne laserové prístroje a metódy sa využívajú pri výmene refrakčnej šošovky.

Výhody laserovej operácie očí

Najväčšími výhodami laserovej operácie očí sú rýchlosť a bezbolestnosť. Zbavte sa okuliarov pomocou laseru a už na druhý deň budete fungovať v bežnom režime. Operácia laserom sa realizuje v jeden deň na oboch očiach. Do očí je aplikovaná lokálna anestézia, takže nepocítite žiadne bolesti alebo iný diskomfort. V minulosti sa po operácii vyskytovali ťažkosti ako slzenie očí, štípanie alebo rezanie. Súčasné metódy a prístroje resp. femtosekundové lasery – FemtoLASIK a iLASIK, sú zárukou bezbolestného zákroku a okamžitej rekonvalescencie. Operácia samotná trvá len 15 minút a na klinike strávite celkovo približne 2 hodiny.

 

 

You may also like