Home svet v roku 2020 5 vtipných valentínskych darčekov, ktoré boli populárne tento rok

5 vtipných valentínskych darčekov, ktoré boli populárne tento rok

by spravca_2020.sk
5 vtipných valentínskych darčekov, ktoré boli populárne tento rok

Tento Valentín bol iný ako pominulé roky. Romantická večera v obľúbenej reštaurácii sa nekonala a slávnostné menu sme si vychutnávali doma na sedačke. Pandémia ovplyvnila nielen valentínsku atmosféru, ale aj darčeky. Aké najvtipnejšie kúsky kolovali po internete? 

1. Originálne veci s fotkou 

Hrnček či vankúš s fotkou partnera fičia už niekoľko rokov. Počas tohtoročného Valentína sa však do popredia dostali aj ponožky, tričká, mikiny či originálne kryty na mobil s portrétom vašej lásky.

Veď čo ak by ste sa pre karanténu niekoľko dní či dokonca týždňov nevideli? S takýmto personalizovaným darčekom máte svojho milého či milú stále na očiach. A navyše sú všetky veci aj prudko využiteľné pri trávení voľného času doma.  

2. Jedlé kytice

Kytica kvetov je nesmrteľnou klasikou, ktorou nič ňou nepokazíte. Pandemické opatrenia však skomplikovali aj túto možnosť. Ak ste nechceli kupovať rezané kvety zo supermarketov a nemali možnosť donášky z obľúbeného kvetinárstva, honosná kytica sa stala problémom. Aj na toto však mnoho párov našlo riešenie. 

Namiesto kvetov použili do kytice jedlo. Najčastejšie to boli salámy, klobásky alebo rôznofarebné lízanky. Takáto kytica bola praktická a potešila nielen nežné pohlavie. Navyše zásoby jedla sa počas lockdownu vždy zídu. 

3. Set na prežitie k sledovaniu seriálov a filmov 

Pozeranie filmov či seriálov sa počas pandémie stalo plnohodnotným koníčkom mnohých ľudí. Predsa len je to jeden zo spôsobov zábavy, o ktorý nie sme ukrátení ani napriek opatreniam. V súvislosti s tým vznikol vtipný set na prežitie na pohovke, ktorým sa takisto obdarovali mnohí záľúbenci. 

Tento balíček obsahuje všetko na to, aby ste pri filmovom maratóne museli vstávať jedine na WC. Sú v ňom vreckovky, čistiace obrúsky na ruky a na tvár, skladací príbor, ponožky, klip na zatvorenie nedojedeného balíčka čipsov, odstraňovač škvŕn, zubná niť, kvapky do očí, sprej na zápach z úst, ponožky a krátka príručka s tipmi na joga pozície, vďaka ktorým sa na pohovke trochu rozhýbete. 

4. Párové spoločenské hry 

Párové spoločenské hry

Spoločenských hier nie je nikdy dosť a počas lockdownu to platí dvojnásobne. Aj keď je pravda, že pri mnohých hrách sa partneri zvyknú skôr pohádať, ako zblížiť. 

Valentínu vládli vtipné zamilované hry, ktoré spočívajú v odpovedaní na rôzne otázky. Pri takejto aktivite sa môžete nielen zabaviť a podiskutovať, ale aj zistiť doposiaľ nepoznané novinky o svojom partnerovi alebo partnerke. 

5. Šteklivá kuchárska kniha 

Šteklivých kníh na utuženie lásky medzi partnermi je na výber hromada. Tento rok však bola hitom netradičná kuchárska kniha, ktorá paroduje známu sériu Päťdesiat odtieňov sivej. Aj varenie je jednou z častých spoločných aktivít počas pandémie, preto sa takáto literatúra určite zíde.

Kniha má názov Fifty Shades of Chicken a zatiaľ ju môžete kúpiť len v angličtine. Obsahuje päťdesiat receptov na jedlá s kuracinou v trochu provokatívnom a vtipnom vydaní. Ideálne na varenie s pohárom vína v ruke nielen na Valentína. 

Zdroj: bigstockphoto.com 

You may also like