Home Dobré rady Prečo je profesionálne biznis fotenie pre firmy dôležité?

Prečo je profesionálne biznis fotenie pre firmy dôležité?

by spravca_2020.sk

Žijeme v dobe, ktorá je neporovnateľne rýchlejšia ako tie predchádzajúce. Spotrebiteľa treba zaujať, pretože ponuka je veľmi bohatá takmer v každom odvetví.

Profesionálne biznis fotografie vás, vašich kolegov a organizácie prinášajú množstvo výhod. Predstavíme vám 7 dôvodov prečo je dôležité investovať do kvalitnej fotografie:

  1. Určite poznáte staré známe porekadlo: „Obrázok je hodný tisíc slov“, čo pri biznis fotení platí doslovne. Fotografie urobia za vás úvodné predstavenie zákazníkom.
  2. Ľudia radi pozerajú obrázky. Ak biznis fotografiou zaujmete už na úvod, máte náskok pred konkurenciou.
  3. Fotografie budú reprezentovať vašu firmu. Každého zaujme vizuálna stránka predtým ako sa rozhodne spolupracovať, či niečo kúpiť. Ak nepoznáte fotografa, ktorému by ste zverili túto úlohu, môžete si pozrieť portfólio profesionálnej fotografky Janky Mišíkovej (JAMIS PHOTO). Prvý dojem je dôležitý, nešetrite preto pri výbere fotografa.
  4. Kvalitnou a peknou biznis fotografiou sa môžete prezentovať na sociálnych sieťach, web stránke, CV, v blogoch a článkoch. Biznis fotografia je nielen obrázok, ale na weboch je svojim spôsobom aj obsahom. Stáva sa vašim „majetkom“, ktorý môžete použiť na prezentáciu seba.
  5. Ak máte na svojej web stránke pekné fotografie, tieto vám môžu pomôcť vylepšiť pozíciu v Googli. Šikovný SEO manažér sa vám o to postará. Pekná fotografia tiež udrží zákazníka dlhšie na vašej stránke.
  6. Kvalitná fotografia predstavuje kvalitný biznis, kvalitnú službu. Ak použijete na prezentáciu vo svojej spoločnosti amatérske fotografie, potom aj vaša firma bude budiť tento dojem. A vy chcete potencionálne získavať stále nových klientov, ktorí vás nepoznajú a jediné, čo ich môže upútať na vašej stránke je jej obsah.
  7. Fotografiou tak trochu súťažíme medzi sebou. Neúspešný marketing spoločnosti je často oddelený od úspešného práve fotografiami, ktoré používa.

Máte skvelého partnera, s ktorým vás baví tráviť voľný čas, ale už ste prebrali väčšinu tém, odohrali veľa šachových partií, či iných spoločenských hier a prijali by ste niečo nové, čo zažijete prvýkrát? Niečo, čo by spestrilo váš zabehnutý a trošku rutinný život? Máme pre vás skvelý tip.

Romantické párové fotenie, alebo glamour fotenie partnerky. V oboch prípadoch ide o fotenie „len pre vaše oči“. Už samotný názov glamour , ktorý pochádza z anglického slova pôvab naznačuje, čo glamour fotenie vystihuje. Snaží sa zachytiť krásu, pôvab a príťažlivosť. Každému je jasné, že ide o fotenie takmer výlučne pre ženy. Nie je však vylúčené, že krásne fotografie v štýle glamour môžu nafotiť obaja partneri spoločne. Nafotenie párových fotografií spolu s glamour zábermi partnerky vám určite spestrí deň a zažijete pri ňom kopec zábavy. Na takéto fotenie je nevyhnutné si vyhradiť 3-4 hodiny a zabezpečiť profesionálnu vizáž aj styling prostredia. Všetko v jednom balíku vám zabezpečí fotografka Jana Mišíková(www.jamisphoto.eu).

Glamour fotenie nie je fotenie erotiky, ale ide o luxusnú fotografiu s nádychom sexy atmosféry, ktorá ukáže vašu krásu a zvodnosť aj bez odhaľovania. Výsledné fotografie si môžete dať vyrobiť na plátno napríklad aj v štýle maľby, ktorá spestrí vašu spálňu.

You may also like