Home Zaujímavosti Čínsky rok 2020. Aký bude?

Čínsky rok 2020. Aký bude?

by spravca_2020.sk

Čínsky kalendár sa od toho nášho v mnohom odlišuje. Zaujímavé je, že každý tretí čínsky rok je priestupný a má 13 mesiacov. Kalendárny rok sa pritom nezačína tradične, 1. januára, ale jeho začiatok sa odvíja od lunárneho kalendára. Preto aj čínsky nový rok 2020 začne až 25.januára 2020 a bude to rok v znamení kovovej krysy. Vo všeobecnosti by budúci rok mal byť úspešný a priať najmä kariérnemu rastu a financiám. Pozrime sa však na jednotlivé aspekty čínskeho roku 2020 bližšie.

Láska

Kým rok 2019 je, čo sa týka lásky, považovaný skôr za nepredvídateľný, v roku 2020 by sa situácia v tejto oblasti mala upokojiť. Milostný život by teda mal byť harmonický, hoci v druhej polovici roka sa môžu pokojné vody trošku rozvíriť. Ak hľadáte nový vzťah a ste narodení v čínskom znamení krysy, porozumieť si môžete napríklad s drakom alebo opicou.

Na druhej strane je však možné, že ak máte vo vzťahu problémy, čaká vás v budúcom roku rozvod alebo rozchod. Krysa totiž chce mať vo vzťahoch jasno. A to sa môže odraziť práve v aspekte lásky. Jednoducho, veci sa vysvetlia a každý ide ďalej svojou cestou!

Zdravie

Zdravie by malo priať všetkým znameniam zverokruhu. Prejaviť sa však môže vyčerpanie, súvisiace s vysokým pracovným nasadením. V roku 2020 preto nezabúdajte najmä na svoju duševnú pohodu. Rozdeľte svoj čas medzi prácu, ale aj rodinu a koníčky. Doprajte si dostatok spánku a fyzických aktivít. Vďaka tomu môžete budúci rok predísť rôznym zdravotným problémom.

Práca a kariéra

Ako sme už spomínali, v tejto oblasti by mal byť rok 2020 mimoriadne prajný. Ak v budúcom roku niečo začnete a pôjdete si za svojím, s najväčšou pravdepodobnosťou to skončí úspechom. Dôležité je nevzdávať sa a byť odhodlaní! Krysa je v čínskej kultúre považovaná za nositeľku prosperity. A to sa pozitívne odrazí práve v pracovnej oblasti.

Plánujete dieťa?

Ak by ste chceli v budúcom roku priviesť na svet dieťa, možno vás zaujímajú charakteristiky krysy podľa čínskeho zverokruhu. Deti narodené v tomto znamení sú považované za veľmi emocionálne, milé a obľúbené v skupine. Na druhej strane sú to však dobrí manipulátori. Ak chcú niečo dosiahnuť, urobia preto všetko. Často si za svojím idú aj plačom a panovačnosťou. Majú však vynikajúce vodcovské schopnosti a úžasnú disciplínu. Práve tá ich predurčuje k úspechom v pracovnej oblasti.

V čínskom znamení krysy sa narodilo mnoho slávnych osobností. Medzi inými napríklad aj zakladateľ Facebooku Mark Zuckerberg, herci Antonio Banderas, Ben Affleck, Hugh Grant, herečky Julianne Moore a Scarlett Johansoon, či prezidenti Jimmy Carter a George Washington. Nech už čínskemu zverokruhu veríte alebo nie, v každom prípade myslite pozitívne a verte, že aj váš rok 2020 bude úspešný!

You may also like